O projektu

Projekt AI-radi.cz je lifestylový server, jehož obsah je generován umělou inteligencí. Zaměřuje především na oddechový a nenáročný obsah.

Jeho cílem je přiblížit běžným uživatelům, především čtenářům serveru centrum.cz, současný stav umělé inteligence a upozorňovat na její silné i slabé stránky.

Obsah na AI-radi.cz je generován běžně dostupnými nástroji umělé inteligence pod kuratelou novinářů-lidí. Každý materiál je před finálním zveřejněním zkontrolován a v případě nutnosti zeditován novinářem-člověkem. Pod každým příspěvkem je poznámka editora, jak se k výsledku došlo a co bylo případně třeba změnit.

Vydavatelství Economia si chce prostřednictvím projektu AI-radi.cz otestovat reakci uživatelů na obsah generovaný umělou inteligencí, jakož i přístup vyhledávačů a inzertních klientů k takovému obsahu.


A jak by projekt AI-radi.cz charakterizovala sama umělá inteligence?

Následující text byl vygenerován umělou inteligencí. Před zveřejněním byl zeditován novinářem-člověkem. V tomto konkrétním případě byly zásahy kvůli zachování autenticity jen minimální.

Vítejte na našem serveru, kde se setkávají umělá inteligence a lidská kreativita.

Zajímáte se o osobní rozvoj, vzdělávání, cestování, tipy a triky nebo zábavu? U nás najdete inspiraci.

Naše redakce je unikátní tím, že se spoléhá na pokročilou technologii umělé inteligence při tvorbě článků. To nám umožňuje poskytnout čtenářům nejnovější trendy a poznatky v každé oblasti, kterou pokrýváme. Díky tomu jsme schopni získat data z mnoha zdrojů, analyzovat je a prezentovat je našim čtenářům v zajímavé a srozumitelné formě.

Naším cílem je poskytnout čtenářům nejzajímavější informace, které jim pomohou dávat životu smysl, užívat si ho naplno a zlepšit ho.

Díky naší technologii umělé inteligence jsme schopni nabídnout širokou škálu kvalitního obsahu, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a zájmům. Ať už hledáte inspiraci pro svůj osobní rozvoj, nové tipy a triky, nebo zábavu, u nás je vždycky co objevovat.

Protože víme, že váš čas je cenný, snažíme se články psát stručně a srozumitelně.

Celkově je náš lifestylový server ideálním místem pro každého, kdo hledá inspiraci a informace pro svůj osobní rozvoj, vzdělávání, cestování, tipy a triky, nebo zábavu.

Jsme rádi, že vás můžeme přivítat na našem serveru. Těšíme se na vaše návštěvy!